SSS - Sıkça Sorulan Sorular

Dosyalarınızı en hızlı, ücretsiz ve en güvenilir şekilde yükleyip paylaşabileceğiniz bir Dosya Yükleme sitesidir.
Yükleyeceğiniz dosya'yı Ana Ekrandaki Turuncu Dosyaları Yükleyin butonuna basarak veya tire çigilerle etrafı çizilmiş alanın içine dosyalarınızı sürükle bırak yöntemi ile yükleyebilirsiniz.
Sitemize dosyanızı yükledikten sonra size iki adet link sunacağız. Bunlardan birisi İndirme linki diğeri ise dosya silme linkidir. İndirme linkini istediğiniz kişilerle paylaştığınızda yüklediğiniz dosya sınırsız bir şekilde indirilebilir. Dosya silme linkine tıkladığınızda ise dosyanız sitemden tamamen silinecektir.
Dosyalar, üyelerimize onları kendileri silene kadar kalıcı ve ulaşılabilir olacaktır. Üye olmayanlar için 1 Ay Download edilmeyen dosyalar sistemden silinecektir.
Şu anlık dosya boyutu maksimum 1000mb(1gb) boyutunda olabilir.
Hayır, sistemimizden dosya indirmek veya dosya yüklemek için üyelik gerekmemektedir. Ancak üye olarak yüklediğiniz dosyaların hem bir listesini tutar hem de dosyaların linklerini kaybettiğinizde kolayca profilinizden linkleri alabilirsiniz.
Evet dosyalarınızı yükledikten sonra sadece şifreyi bilenlerin indirebilmesi için dosyalarınıza kolayca şifre koyabilirsiniz.
Evet Dosyalarınızı yükledikten sonraki ekranda alt kısımdan Email ile Haber ver kısmından 10 kişiye yani 10 mail adresine kadar dosyaları onlara gönderdiğinizi indirme linki ve koyacaksanız şifre ile birlikte gönderip haberdar edebilirsiniz.